Przedszkole prywatne Poznań

Twoje dziecko nadal rozwija szeroki zakres umiejętności w przedszkolu prywatnym, w tym umiejętności fizyczne, społeczne, emocjonalne, językowe i umiejętności czytania i pisania (poznawcze). Rozwój fizyczny to sposób, w jaki dziecko porusza rękami i nogami (duże zdolności motoryczne) i wykorzystuje małe mięśnie palców i dłoni (małe umiejętności motoryczne). Gra na zewnątrz i przerwy na aktywność fizyczną w ciągu dnia pomagają dzieciom budować zdrowe kości i mięśnie, lepiej się skupiać i czuć mniej stresu. Wykonywanie zagadek, pisanie, rysowanie i praca z gliną to czynności, które rozwijają kontrolę palców i dłoni dzieci. Rozwój społeczny pomaga Twojemu dziecku dogadać się z innymi, równieśnikami i starszymi nauczycielami i pracownikami przedszkola.
Nauczyciele wspierają umiejętności społeczne dzieci, pomagając im pracować razem, włączać się w działania, nawiązywać i utrzymywać przyjaciół oraz rozwiązywać spory. Rozwój emocjonalny pozwala dziecku, które chodzi do przedszkole prywatne poznań zrozumieć jego uczucia i uczucia innych. Nauczyciele pomagają dzieciom rozpoznawać, rozmawiać i wyrażać swoje emocje oraz okazywać troskę o innych. Wspierają również rozwój samoregulacji dzieci - potrafią radzić sobie ze swoimi uczuciami i zachowaniem. Rozwój języka i umiejętności czytania i pisania obejmuje nie tylko zrozumienie języka, ale także niewerbalną komunikację poprzez czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Umiejętność czytania i pisania jest bardzo ważna w przedszkolu prywatnym poznań, ale także w każdej innej placówce edukacyjne stawia się na rozwój tych umiejętności. A dlaczego? Dlatego, że Twoje dziecko będzie korzystać z tych umiejętności przez całe swoje długie życie.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.