Nowoczesne i wygodne kwatery dąbki

Chociaż pobyt w łóżku lub śniadaniu podczas podróży po Europie jest dość powszechny, wielu polaków nigdy nie przebywało w tego typu obiekcie noclegowym. Podczas śniadania niedawno zapytałem niektórych gości z południa, co chcieliby powiedzieć polakom o pobycie w ośrodku Astoria, oferującym kwatery Dąbki. Powiedzieli, że ośrodek Astoria świetny sposób na podróżowanie i poznanie obszarów. Miejscowi zawsze wiedzą między innymi najlepsze miejsca do jedzenia i najtańsze miejsca do kupowania gazu, a także obszary budowy autostrad, których należy unikać. Mogą również polecić ciekawe lokalne atrakcje, zabytki, a nawet zabawne zakupy. Nieruchomości są bardzo lubiane i czyste - a śniadania są świeżo przygotowane i smaczne. Gospodarze są zazwyczaj bardzo przyjaźni i serdeczni, więc jest to jak pobyt z rodziną. Potem zapytałem: „Czym różni się to od przebywania w hotelach lub motelach?” Powiedzieli, że czasami, gdy się spieszysz i szukasz wygodnego łóżka na noc, motel może działać lepiej. Ale wiele pokoi hotelowych wygląda tak samo, a niektóre są głośne lub jasno oświetlone. Pokoje nie są relaksujące i pozbawione uroku. Kontynuując, czułem, że „niektórzy ludzie, którzy nie zostali w ośrodku Astoria, obawiają się, że mogą nie znać właściwego sposobu działania w ośrodku Astoria". Para śmiała się z tego pytania, a żona wyjaśniła, że ​​jej mąż wciąż nie znał właściwego sposobu działania. Po prostu pokręcił głową i zgodził się. Następnie, łącząc swoje bogate doświadczenie, kliknęli na kilka prostych sugestii: • Pamiętaj, że przebywasz w czyimś domu, więc chcesz być pełen szacunku.

• Zadzwoń do dzwonka, chyba że wskazano inaczej, przed wejściem.
• Jeśli przyjechałeś przed odprawą (zwykle od 4 do 6 po południu), twój pokój może nie być gotowy. Ponadto, jeśli zamierzasz zostać później niż planowałeś, po prostu skontaktuj się z karczmarzem, na wypadek, gdyby on zaplanował wieczór lub musi pobiec do sklepu.
• Każde łóżko i śniadanie w ośrodku Astoria jest wyjątkowe i ma inne zasady, więc zapytaj karczmarza. Często obowiązują zasady dotyczące dzieci, zwierząt domowych, parkowania, palenia, używania alkoholu, form płatności lub anulowania. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.