identyfikatory w branży medycznej

Branża opieki zdrowotnej wymaga bezpieczeństwa i wrażliwości we wszystkich dziedzinach. W rezultacie rośnie zapotrzebowanie na sposób, w jaki profesjonaliści i pacjenci się identyfikują. Od dawna obowiązkiem personelu szpitalnego i medycznego jest noszenie identyfikatorów do kontroli dostępu. Systemy kart identyfikacyjnych mogą być również korzystne, pomagając uspokoić pacjentów i odwiedzających. Profesjonalny noszący widoczny, weryfikowalny identyfikator to taki, któremu możesz zaufać. Istnieją jednak pewne aplikacje i zastosowania identyfikatorów w opiece zdrowotnej, które mogą nie być oczywiste. Technologia kart identyfikacyjnych postępuje, na przykład, z powodu podrabiania. Dla wszystkich celów pasek magnetyczny jest często najbardziej trwałą i opłacalną opcją bezpieczeństwa. Bezpieczne drukarki kart identyfikacyjnych, takie jak drukowane laminowane karty - identyfikatory w celu zwiększenia trwałości, oraz pasek dostarczany w standardzie. Przesuwanie paska magnetycznego jest szybkie, proste i oszczędza czas i pieniądze dla wszystkich zaangażowanych.
Bezpieczeństwo wizualne -  Identyfikatory są oczywiście równie ważne w dostarczanym przez nich bezpieczeństwie wizualnym. Profesjonalnie wydrukowany dowód osobisty powinien oferować pacjentowi lub członkowi ochrony wszystkie informacje, których potrzebują, aby go uspokoić.

Mogą to być:
Jasne, najnowsze zdjęcie w pełnym kolorze
Nazwisko posiadacza
Stanowisko posiadacza karty, jeśli identyfikuje się pracownika
Dział, w którym pracuje przedstawiciel, jak wyżej
Data urodzenia posiadacza karty
Data i godzina wydania dowodu tożsamości
Kiedy posiadacz karty rozpoczął współpracę z podmiotem świadczącym opiekę zdrowotną
Pacjenci mieszkalni mogą również korzystać z kart identyfikacyjnych. Pacjenci długoterminowi będą mogli wyświetlać swoją tożsamość, numer rekordu pacjenta i datę urodzenia. Technologia może być również wykorzystywana przez podmioty świadczące opiekę zdrowotną do skanowania kart w celu uzyskania danych pacjenta. Takie karty można szybko i łatwo wydrukować i udostępnić odwiedzającym przy przyjęciu do obiektu. Bezpieczeństwo wizualne odnosi się do serii prostych kontroli, które można wykonać w celu zapewnienia autentyczności. Wykwalifikowany specjalista ds. Bezpieczeństwa będzie mógł szybko przejrzeć dobrze wydrukowany dowód osobisty. Oznacza to, że dostęp można uzyskać w ciągu kilku sekund, pod warunkiem, że pewność jest jasna. Technologia może nie zawsze być dostępna, aby pomóc bezpieczeństwu w przeprowadzaniu takich kontroli. W związku z tym należy pamiętać o bezpieczeństwie wizualnym podczas drukowania kart identyfikacyjnych.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.