Architekt wnętrz Łódź

Oto, co jest na horyzoncie. Przygotuj się na kosmos, krawędzie z wyżłobieniami, nagie kolory, betonowe łazienki, krany w stylu fabrycznym, drzwi Crittall, płytki w skali ryb i art deco. NAJWAŻNIEJSZE TRENDY NA 2019 rok przedstawi Ci nasz Architekt wnętrz Łódź.
1. PALM GROVE - Zawsze jesteśmy zainteresowani tym, które trendy pracują nad głównymi sprzedawcami artykułów gospodarstwa domowego. Tak więc uwielbialiśmy grać w Palm Grove, który został zauważony i przerobiony na wspaniałą nową kolekcję w Maisons du Monde. Francuski gigant w branży artykułów gospodarstwa domowego dał Livingetc wyjątkowe spojrzenie przed startem i wyjaśnił wygląd. „Czas zwalnia w tym eleganckim sanktuarium usianym eleganckimi wpływami art deco i niebielonymi, pudrowymi odcieniami. Jego elegancja pochodzi z rzemieślniczych przedmiotów podkreślonych głębokimi czerniami, nagimi pościelami oraz akcentami ze złota i mosiądzu. Komplementarne odcienie, motywy palm i naturalne tekstury tworzą wrażenie letniego pobytu w podróży. 
2. CIEMNE KUCHNIE - Trendy w ciemniejszych szafkach kuchennych i Scandi noir pomagają wyjaśnić fakt, że poszukiwania kuchni czarnych i granatowych wzrosły o 93% w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, z wykończeniami matowymi i proszkowymi. Jednym z najsilniejszych trendów w stylu nowoczesnej kuchni jest kolor niebieski, który można prześledzić od klasycznych kuchni w stylu Shaker aż po eleganckie i minimalne nowoczesne przestrzenie. Bez względu na to, czy chodzi o ściany, podłogi, szafki czy panele szklane, kolor niebieski zastąpił szary kolor jako trend do naśladowania - a szczególnie granatowe kuchnie obracają główki w Livingetc HQ.
3. KONSTELACJE Projektanci szukają inspiracji w niebie - z niebiańskimi rezultatami. Pomyśl o wyrafinowanych wzorcach astronomicznych i zodiakalnych, płytach z gwiazdami, malowidłach galaktyk, galaktycznych powierzchniach i kosmicznych płytkach. Architekt wnętrz Łódź radzi wybrać najlepiej dopasowane wzory - do wyboru mamy od subtelnych wskazówek po wszechobecne hołdy na nocnym niebie, niebiańskie motywy kręcono w modzie i wnętrzach.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.