Czy warto wynająć noclegi w Wejherowie?

W ciągu 5 lat, kiedy byłem odpowiedzialny za wynajem domu, odkryłem, że z pewnością są sposoby, aby niektórzy ludzie otrzymali większy rabat na noclegi w Wejherowie niż inni. Oto moje wskazówki, jak uzyskać najlepszą cenę za noclegi w Wejherowie. Opowiedz właścicielowi trochę o sobie - tak naprawdę uwielbiam słyszeć, skąd dana osoba będzie podróżować i jaką rodzinę będzie mieć ze sobą w podróży. W swoim pierwszym e-mailu pamiętaj o podaniu pewnych informacji osobistych, takich jak powód przyjazdu do danego obszaru (ślub, spotkanie rodzinne, wakacje itp.) oraz miejsce, z którego podróżujesz. W ciągu 5 lat, kiedy wynajmowałem dom, nie potrafię powiedzieć, ile razy mam wspólnych znajomych, którzy wynajmują. Tylko tego lata są 2 rodziny, które pochodzą z obszarów kraju, w których mamy dużo rodzin, a po jednym telefonie do członka rodziny w tym mieście dokładnie wiedzieliśmy, kim są najemcy i zdecydowanie bardziej negocjowaliśmy naszą cenę, odkąd byliśmy teraz „poznaj” najemców poprzez znajomych. Byłem również bardziej skłonny do wstrzymywania się na tydzień, dopóki rodzina nie podejmie decyzji czy chce te noclegi w Wejherowie - kiedy będę miał więcej informacji o tym, dlaczego przyjeżdżają i dlaczego nasz konkretny dom ich zainteresował.

Zawsze pytaj, czy mogą obniżyć cenę za noclegi w Wejherowie - W około 75% przypadków obniżę cenę o kilkaset złotych tylko dlatego, że o to poprosili. Zwłaszcza jeśli jest kilka miesięcy przed szczytem sezonu lub w ostatniej chwili, chcę zarezerwować miejsce. Jeśli jest 2-3 miesiące poza szczytem sezonu w Wejherowie, to codziennie otrzymuję e-maile od wielu najemców noclegów, więc jestem znacznie mniej skłonny do negocjacji.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.