Biustonosze dla amazonek Anita Bydgoszcz, Toruń, Katowice - dostępne w ofercie sklepu!

Biustonosz dla amazonek Anita Bydgoszcz, Toruń, Katowice jest specjalnie zaprojektowany dla kobiet po mastektomii lub lumpektomii i można go nosić z protezami piersi. Biustonosze dla amazonek Anita Bydgoszcz, Toruń, Katowice są wykonane ze specjalnie zaprojektowanych dyskretnych kieszeni wewnątrz miseczek. Niektóre biustonosze po mastektomii będą miały kieszeń tylko w jednym miseczce, a inne mają kieszenie na obu miseczkach. Większość noszonych przez nas biustonoszy pooperacyjnych jest „dwustronna”, co oznacza, że ​​protezę piersi można umieścić w jednym lub obu miseczkach. Wysokiej jakości biustonosz do mastektomii to coś więcej niż tradycyjny biustonosz z dodatkowymi kieszeniami.

Biustonosze dla amazonek Anita Bydgoszcz, Toruń, Katowice powinny zapewniać wystarczające pokrycie, aby zabezpieczyć kształt piersi, miękkie materiały dla wrażliwej skóry i lekkie wsparcie. Większość biustonoszy pooperacyjnych nie ma fiszbin. Ze względu na ich niesamowity komfort kobiety, które nie przeszły operacji piersi, ale nie czują się komfortowo w regularnych stanikach, powinny rozważyć styl mastektomii. Biustonosze dla amazonek Anita Bydgoszcz, Toruń, Katowice działają również dobrze, jeśli masz naturalnie nierówne piersi i chciałbyś nosić wyściółkę po jednej stronie. Proces gojenia jest bardzo ważny po przeprowadzeniu mastektomii, a komfort jest absolutną koniecznością. Natychmiast po zabiegu lekarz najprawdopodobniej zaleci noszenie stanika kompresyjnego lub sportowego. Nie przechodź na zwykłe biustonosze po mastektomii, dopóki nie zalecą ich lekarz. Kupując biustonosz do mastektomii, wybierzesz rozmiar miseczki w oparciu o większą pierś - pracownicy sklepu w Bydgoszczy, Toruniu, Katowicach.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.