Osuszanie budynków, podcinanie ścian i inne profesjonalne usługi

Jakie są typowe problemy zgłaszane przez mieszkańców budynków, które przeszły proces usuwania powodzi?
Obejmują one nie tylko zagadnienia związane z osuszaniem budynków, ale także z :
- Kondensacją - w celu odzyskania budynku niezbędne jest zastosowanie kontroli środowiska, takich jak ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja lub osuszanie, aby zapobiec przenoszeniu wody atmosferycznej do obszarów, w których może się ona skroplić i spowodować dalsze szkody. Jeśli po powodzeniu nadal występuje kondensacja, konieczne będą szczegółowe badania w celu ustalenia przyczyny, która może być niezwiązana z powodzią. I oczywiście zlecenie usługi jaką jest osuszanie budynków.

- Pleśń - Wzrost pleśni lub pleśni może być wynikiem podstawowego problemu, takiego jak uwięziona woda powodziowa, wycieki hydrauliczne, kondensacja lub wnikanie wody, któremu można uniknąć poprzez osuszanie budynków.

- Rozkład grzybów w drewnie - tam, gdzie suszenie, wentylacja lub izolacja drewna były niewystarczające, drewno będzie podatne na ataki grzybów. Jeśli mokra lub sucha zgnilizna stanie się widoczna po powodzi, konieczne będzie badanie w celu zmierzenia zasięgu wybuchu oraz zidentyfikowania i wyeliminowania dowolnego źródła wody.

- Barwienie wilgotne - woda powodziowa może transportować minerały w roztworze, gdy przepływa przez budynek, który następnie może zostać osadzony w ścianach i podłogach i pozostaje po odparowaniu wody. Jeśli barwienie jest wynikiem higroskopijnych soli, należy to zbadać, a zanieczyszczone materiały usunąć lub wymienić, a następnie zamówić osuszanie budynków.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.