Sprężyny do garażowej bramy Gdańsk

Czy muszę wymienić obie sprężyny do drzwi garażu? Twoje garażowe bramy Gdańsk prawdopodobnie poruszają się w górę i w dół wiele razy dziennie. Sprężyny skrętne są niezbędne, aby umożliwić ruch bramy garażowej w górę i w dół. Kiedy sprężyna pęka, drzwi należy otworzyć ręcznie. Większość garażowych bram Gdańsk jest bardzo ciężka, co utrudnia i często uniemożliwia samodzielne otwarcie. Ta sytuacja może być frustrująca, szczególnie jeśli pojazdy utknęły w środku. Pojedyncze bramy garażowe mają zwykle jedną sprężynę, a drzwi podwójne mają dwie sprężyny.

Kiedy otrzymujemy wezwania do naprawy zepsutych sprężyn, często pojawia się pytanie: „Czy muszę wymienić obie sprężyny do garażowej bramy Gdańsk?” Oto kilka porad, które pomogą Ci odpowiedzieć na to pytanie. Żywotność sprężyny do drzwi garażowych oparta jest na cyklach. Standardowa sprężyna jest oceniana przy 10 000 cykli. Otwieranie i zamykanie bramy garażowej 1 raz = 1 cykl. Nie ma określonej liczby lat, które potrwa wiosna. Wszystko zależy od liczby wykorzystanych cykli lub od tego, jak często podnosisz i opuszczasz drzwi. Z czego wykonana jest sprężyna i jak została poddana obróbce, kiedy została wyprodukowana, nie określa oczekiwanej długości życia sprężyny. Na przykład niektóre firmy oferujące bramy Gdańsk chcą pobierać więcej opłat za sprężyny zanurzone w oleju, ocynkowane lub malowane proszkowo. Spróbują cię przekonać, że jedno będzie trwać dłużej niż drugie. Odkryliśmy, że to nieprawda.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.