Peruki

Konieczne jest dostosowanie dowolnej syntetycznej peruki, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd. W szczególności peruki o jaśniejszych kolorach mogą wydawać się lekko błyszczące i podobnie jak przedłużanie włosów, peruki powinny być stylizowane i mieszane, aby wyglądały jak najbardziej autentycznie. Dzięki kilku prostym krokom przy użyciu codziennych przyborów i produktów kosmetycznych możesz znacząco zmienić realistyczny charakter włosów. Pierwszą rzeczą do zrobienia po otrzymaniu nowej peruki jest wyjęcie jej z opakowania i wstrząśnięcie. Pozbywa się natychmiast tego płaskiego efektu tranzytu. Chwyć suszarkę do włosów i dostosuj ustawienie do najfajniejszej opcji. Teraz wysuszyć całą perukę przez kilka minut. To oddziela włókna syntetyczne, zmniejszając połysk i dodając tekstury.

Nasyć swoją perukę suchym szamponem ratującym życie, dzięki czemu dotrzesz do każdego pasma. Strząśnij nadmiar i delikatnie przeczesz perukę szczoteczką. To radykalnie zmniejsza połysk, dodaje objętości i uroczemu zapachowi Twoim nowym włosom. Proszek dla dzieci też działa! Łatwym sposobem na podwojenie tego efektu i dalsze zmniejszenie połysku jest pomalowanie półprzezroczystym proszkiem na każdej długości włosów za pomocą pędzla wachlarzowego. Jeśli twoja peruka ma widoczną linię podziału, ważne jest, aby dostosować ją do naturalnego koloru skóry. Znacząco poprawi to naturalny wygląd Twojej peruki, dzięki czemu prawie niemożliwe będzie zauważenie, że twoje włosy nie są w 100% prawdziwe.

Zawsze rozdzielaj swoje naturalne włosy, aby rozstanie peruki znajdowało się bezpośrednio nad twoją własną linią podziału. Za pomocą dobrej pęsety ostrożnie zrywaj 1-2 włosy na raz z linii podziału peruki. Za pomocą tej metody można nieznacznie poszerzyć i wydłużyć linię zgodnie z potrzebami. Idź powoli i nie przesadzaj.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.