Perfumeria radzi co zrobić by perfumy były trwałe?

Perfumeria radzi co zrobić by perfumy były trwałe?. Po pierwsze - nie przesadzaj z perfumami! Mniej znaczy więcej! Zwykle nie czujemy zapachu własnych perfum po ich zastosowaniu, jest to w rzeczywistości mechanizm obronny i nasz system węchowy zostaje zamknięty. Nie oznacza to, że nie jest zauważalny dla innych. Zwłaszcza z wiekiem nasze węch zaczyna słabnąć. Stara sztuczka polegająca na chodzeniu przez mgłę działa, ale unikaj nakładania bezpośrednio na ubranie, ponieważ może plamić, a także nie rozprasza zapachu tak ładnie, jak naturalne oleje na skórze.

Jeśli chcesz aby zapach utrzymał się dłużej, perfumeria Warszawa radzi byś ponownie zastosował perfumy - kilka razy przez cały dzień. Jeśli masz suchą skórę lub wybierasz się na wyjątkowy wieczór, zawsze możesz zabrać ze sobą małą butelkę podróżną, ponieważ może być konieczne jej ponowne założenie. Zasadniczo zapachy będą trwać od 4 do 8 godzin, w zależności od jakości i stężenia olejków eterycznych. Perfumeria Warszawa poleca niszowe zapachy, które z pewnością przypadną Ci do gustu.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.