Wykup zimowe wyjazdy narciarskie dla dzieci

Zabranie malucha na zaśnieżone szczyty jest wykonalne, przy odpowiedniej wytrwałości, planowaniu i akceptacji, że plany te mogą się rozpaść. Przybycie małego człowieka zmienia życie na wiele cudownych i frustrujących sposobów, a czas wakacji nie jest wyjątkiem. Wędrówki stają się znacznie krótsze, wieczory kończą się znacznie wcześniej (można zapomnieć o dłuższej kolacji), camping jest trudniejszy, a sporty zimowe, takie jak jazda na nartach, nie wchodzą w rachubę. A może oni? Możliwe jest zabranie totema na szczyt, moja żona i ja niedawno odkryliśmy po pięciu dniach w Aspen z naszym trzyletnim synem. To nie będzie tak samo jak ta wycieczka, kiedy miałeś 21 lat. Oto kilka rzeczy, których nauczyliśmy się po drodze. Ośrodki narciarskie oferujące zimowe wyjazdy narciarskie są dostosowane do potrzeb dzieci.

Ośrodki narciarskie oferujące zimowe wyjazdy narciarskie są dostosowane do potrzeb dzieci. Prawdopodobnie dobrym pomysłem jest teraz zacząć gromadzić sprzęt na zimowe wyjazdy narciarskie. Jedną z rzeczy, które szybko zapamiętaliśmy jako narciarzy przy dobrej pogodzie, jest to, że potrzebujesz wielu rzeczy - i to nie wyklucza małego. W rzeczywistości mali narciarze potrzebują jeszcze więcej warstw, zapasowych ubrań i akcesoriów, które nieuchronnie staną się mokre, zagubione lub niedopasowane.

Czy nasz syn był jedynym dzieckiem noszącym zapasowe okulary przeciwsłoneczne dla dorosłych przypięte do głowy? Być może. Czy pierwszego dnia na zimowych wyjazdach narciarskich musieliśmy skierować kilka paczek Amazona z rękawiczkami i wodoodpornymi spodniami? Może. Ale w ten czy inny sposób wszyscy wzięliśmy się za windy na większości odpowiedniego sprzętu. Z perspektywy 20/20 moglibyśmy zacząć gromadzić ubrania i akcesoria - nie wspominając już o wartości balsamów do ust i kremów do opalania o wartości CVS - nieco dalej przed naszą datą wyjazdu.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.