Ile kosztuje naprawa iPhone Warszawa ?

Jeśli wydaje Ci się, że twój stary iPhone Warszawa zwalnia, być może dlatego, że Apple celowo zwalnia go, aby zrekompensować starzenie się baterii. Jednym z rozwiązań jest zakup nowego telefonu, ale istnieje tańsza opcja: wystarczy wymienić baterię ale taka naprawa iPhone Warszawa może być kosztowna. Możesz to zrobić z łatwością, zabierając telefon do sklepu Apple. Apple zazwyczaj ładuje 79 złotych za wymianę baterii telefonu lub naprawę iPhone Warszawa. Jednak firma ogłosiła w czwartek, że obniży cenę do 30 złotych za każdego z iPhone'em 6 lub nowszym.

Ceny za jakie naprawa iPhone Warszawa będzie możliwa wejdą w życie pod koniec stycznia i potrwają do końca 2018 r. Dlaczego spowolnienie procesora telefonu miałoby pomóc w wyczerpującej się baterii? Według Apple działania intensywnie wykorzystujące procesor mogą spowodować nagły wzrost zapotrzebowania na moc. To samo może się zdarzyć podczas normalnej pracy, gdy telefon ma bardzo niski poziom naładowania lub jest narażony na niskie temperatury. Apple oświadczył w oświadczeniu, że spowolnienie, które zostało wprowadzone w zeszłym roku dla iPhone'a 6, 6s i SE, miało na celu poprawę „zarządzania energią podczas szczytowych obciążeń, aby uniknąć nieoczekiwanych wyłączeń” w tych modelach. Tej jesieni rozszerzył tę funkcjonalność na iPhone'a 7 wraz z wprowadzeniem iOS 11.2, a firma zapowiedziała, że ​​w przyszłości rozszerzy się na inne produkty. Spowolnienie działania telefonów ze starzejącymi się bateriami może w takich okolicznościach brzmieć rozsądną strategią jaką jest naprawa iPhone Warszawa. Jednak, gdy Apple niedawno przyznało się do tej praktyki, w Internecie pojawiły się gniewne komentarze, a niektórzy konsumenci złożyli pozwy.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.