Jaki buty do kizomby wybrać?

Buty do kizomby są używane do tańca międzynarodowego rytmu latynoamerykańskiego i amerykańskiego. Są zapinane na palce z otwartym palcem, a podczas gdy konkurencyjne buty latynoskie są prawie zawsze w kolorze cielistym lub brązowym, buty towarzyskie są w różnych kolorach. Te buty do kizomby są wykonane z satyny i mają pasek, który czasami zaczepia się o całą stopę. Pięta ma od 2,5 do 3 cali i jest najmniej stabilną piętą ze wszystkich butów do tańca, ponieważ kroki są zwykle podejmowane na stopie.

Są to dobre buty dla początkujących osób, które tańczą Latin / Rhythm i Standard / Smooth, ponieważ chociaż jest możliwe (ale nie idealne) tańczenie w nich podstawowych Standard / Smooth, a niemożliwe jest tańczenie Latin / Rhythm w baletkach, ponieważ te buty nie pozwalają na wskazanie stopy. W związku z tym, jeśli chcesz kupić tylko jedną parę butów do kizomby i innych tańców latynoamerykańskich, kup je w sklepie Elante. Dopuszczalne jest noszenie butów do kizomby osobom tańczącym Standard / Smooth na zawodach do poziomu Brązowego.

GŁADKIE BUTY LADY:
kobiece gładkie buty do kizomby i do tańca towarzyskiego również kupisz w sklepie Elante. Te buty są używane do tańca American Smooth. Zazwyczaj są one wyposażone w piętę od 2 do 2,5 cala i mają zamknięty nosek i mocny obcas buta Ballroom z elastyczną podeszwą buta Latin. Buty konkurencji są prawie zawsze w kolorze cielistym lub pasują do koloru sukienki. Buty socjalne są w różnych kolorach.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.