Pinsy emaliowane - jak są wykonane?

Pinsy emaliowane średniego zasięgu lub „miękkie” odznaki są świetną opcją ze względu na ich opłacalność i wszechstronność. Są idealne, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z markowymi towarami lub jeśli masz zamiar zapewnić swoje plakietki przypinkowe jako prezenty lub drobne upominki. Pinsy z miękkiej emalii wykorzystują wypukłe metalowe linie i zagłębioną emalię, dzięki czemu czują się prawie wybojowo w dotyku. Ale pomimo swojej nazwy, miękkie emaliowane odznaki są nadal twarde i nadają im również precyzyjny i dopracowany wygląd. Te wysoce konfigurowalne małe przedmioty są doskonałym sposobem na zaprezentowanie swojej kreatywności i marki. Są bardzo zbywalne, kolekcjonerskie i wyjątkowo twoje. Są również świetną opcją do reklamy o wysokiej widoczności dla Twojego produktu lub usługi, ponieważ noszą je osoby w każdym wieku. Ale wiesz o tym wszystkim!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dokładnie są wykonane pinsy? W tym poście omawiamy nieco inne nasze tematy, aby pokazać, w jaki sposób produkujemy jeden z naszych najpopularniejszych produktów. Od stworzenia projektu po jego zastosowanie, powlekanie i pakowanie - w ten sposób zmieniamy twoją wizję w idealną plakietkę z emaliowanej szpilki. Mamy nadzieję, że proces ten okaże się interesujący. Utwórz projekt: Opracowanie projektu pinsów jest pierwszym krokiem do stworzenia emaliowanej odznaki. W ciągu 25 lat tworzenia odznak wiemy, że rozwija się to na różne sposoby. Często nasi klienci mają luźny pomysł na projekt plakietki, ale czekają na naszych ekspertów projektantów, aby przekształcili swój pomysł w rzeczywistość. Innym razem nasi klienci przychodzą do nas z dopracowanym logo firmy i potrzebują jedynie pomocy w przekształceniu go z istniejącego pliku w projekt plakietki. Czasami, zwłaszcza w przypadku artystów i ilustratorów, nasi klienci szukają w Polmet, aby stworzyć kreatywne i oryginalne projekty odznak i pinsów, które nam przynoszą.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.