Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Pre-bonded, micro-loop, co one wszystkie oznaczają? Co z tak wieloma różnymi rodzajami przedłużaczy do włosów na rynku, łatwo się pomylić, co to za przedłużanie. Pomyśleliśmy więc, że naszym obowiązkiem jest podzielić się z tobą naszą wiedzą na temat przedłużania włosów i dać ci nowicjusze w przedłużaniu włosów, w dół do rodzajów dostępnych przedłużeń i zagęszczeń włosów. Zanim przejdziemy do szczegółów, wszystkie rozszerzenia do włosów w Rokoko są klipami (możesz przeczytać więcej o nich tutaj), a jest to tylko wskazówka, aby dowiedzieć się, jakie inne typy przedłużania włosów są dostępne. Po pierwsze, przedłużanie i zagęszczanie włosów wykonuje się z dwóch rodzajów włosów - syntetycznych i ludzkich. Przedłużanie i zagęszczanie włosów syntetycznych jest zwykle powlekane silikonem, aby nadać im „naturalny” połysk, jednak po pewnym czasie zanika (FYI, nasze są w 100% prawdziwe, ludzkie włosy Remy). Niestety tego rodzaju przedłużanie i zagęszczanie włosów nie może być farbowane ani stylizowane za pomocą ciepła. Są one jednak tańsze niż ludzkie przedłużanie włosów, ale wynika to z jakości i braku rzeczy, które możemy z nimi zrobić. Możesz także oczekiwać, że syntetyczne przedłużanie włosów potrwa około jednego do trzech miesięcy, co nie jest idealne, jeśli lubisz je nosić codziennie. Z drugiej strony ludzkie przedłużanie i zagęszczanie włosów jest zasadniczo takie samo jak ludzkie włosy. Podobnie jak twoje własne loki, przedłużanie włosów ludzkich można stylizować i farbować (do pewnego stopnia) jak włosy własne. Ale tym, co jest w nich tak wyjątkowe, jest to, że łuski włosów są skierowane w ten sam sposób, co sprawia, że ​​te typy przedłużania włosów wyglądają naturalnie, ponieważ lepiej łączą się z własnymi włosami. Bądź jednak przygotowany na zapłacenie o wiele więcej za przedłużanie włosów ludzkich niż zestawy syntetyczne, ponieważ trwają o wiele dłużej i możesz oczekiwać, że będą trwać od sześciu do dwunastu miesięcy.

Jeśli chcesz poznać ofertę na skuteczne i tanie zagęszczanie zajrzyj na stronę internetową firmy Rokoko, którą znajdziesz pod adresem zageszczaniewlosow.pl.
 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.