Domowe wędzarnie ogrodowe: jak je zbudować?

Jeśli szukasz prawdziwego elektrycznego palacza na zimno, nie będziesz w stanie go znaleźć, ponieważ nie ma na sprzedaż żadnych palaczy na zimno. Ale są domowe wędzarnie ogrodowe, które mogą palić jedzenie w niskich temperaturach, ale nie mogą wytworzyć temperatury na tyle niskiej, aby nazwać ich palaczami na zimno, i nie mają dwóch oddzielnych komór. Lepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest uzyskanie generatora zimnego dymu. Generatory te są w rzeczywistości przystawką do palenia na zimno, dzięki czemu Twój zwykły elektryczny palacz może szybko zmienić się w najlepszego zimnego palacza. Są łatwe do zainstalowania i są w rzeczywistości pudełkami dla palaczy na zimno. Dzisiaj chcę skupić się na najlepszych generatorach zimnego dymu, które mogą zmienić palaczy elektrycznych w zimnych i zapewnić doskonałe wyniki.

Chociaż niektóre palacze są przeznaczone wyłącznie do palenia na gorąco, możesz użyć tego zestawu generatora zimnego palacza, aby zamienić swoje domowe wędzarnie ogrodowe w zimnego palacza. Jest bardzo łatwy w instalacji, ale nie pasuje do wszystkich wędzarni z firmy Grillpal. Nie martw się, w tej kategorii jest tylko jeden palacz od Grillpal, który jest ich palaczem analogowym, ponieważ nie ma modułu do ładowania zrębków. Otwór na urządzenie do ładowania zrębków drzewnych to otwór, który służy do dodania elektrycznej przystawki do wędzarni na zimno dowędzarni od Grillpal. Jest łatwy w instalacji i łatwy w użyciu. Jeśli masz domowe wędzarnie ogrodowe od Grillpal, jest to najlepszy generator zimnego dymu do użycia. Jest wykonany przez tę samą markę, co oznacza, że ​​będzie pasował jak rękawiczka. Ten elektryczny palacz na zimno ma własną komorę na zrębki, którą można wypełnić, aby palić przez prawie 6 godzin. Nie musisz myśleć o liczbie zrębków, ponieważ ten mały zimny palacz ma własny system karmienia. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić komorę. Ten najlepszy domowy sprzęt jakim jest wędzarnia ogrodowa wytwarza temperatury 100 ° F-120 ° F, co jest dobrym zakresem dla procesu palenia na zimno. Ten mały generator zimnego palacza może szybko i łatwo zamienić palacza Grillpal w zimnego palacza. Dlatego jest tak popularny. Jest łatwy w użyciu i łatwy do czyszczenia, co oznacza, że ​​palenie na zimno w tym pudełku dla palaczy na zimno jest dziecinnie proste.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.