Bezpieczne zabawki hurtownia Gdynia

Polska Akademia Okulistyki w mieście Gdynia zachęca rodziców do unikania kupowania zabawek, które mogą powodować poważne obrażenia oczu, a nawet ślepotę. Według polskiej Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich w 2017 r. w szpitalnych izbach przyjęć w Polsce wyleczono około 251,700 obrażeń związanych z zabawkami. Prawie połowa tych wypadków dotyczyła obrażeń głowy. Niestety, większość z tych urazów dotyczy dzieci poniżej 15. roku życia. Ważne jest, aby pomyśleć o bezpieczeństwie każdego prezentu, który dajesz, zwłaszcza jeśli jest to prezent dla dziecka.

Najważniejsze wskazówki dotyczące bezpieczeństwa zabawek:
Unikaj kupowania zabawek z ostrymi, wystającymi lub pociskowymi częściami. Upewnij się, że dzieci mają odpowiedni nadzór podczas zabawy potencjalnie niebezpiecznymi zabawkami lub grami, które mogą spowodować obrażenia oczu. Upewnij się, że etykiety produktów laserowych zawierają oświadczenie, że urządzenie jest zgodne z 21 CFR (Kodeks przepisów federalnych).

Jeśli podarujesz sprzęt sportowy lub inne zabawki hurtownia Gdynia, zapewnij również odpowiednie okulary ochronne z soczewkami poliwęglanowymi. Skontaktuj się ze swoim okulistą, aby uzyskać informacje na temat wyposażenia ochronnego zalecanego dla sportu Twojego dziecka. Sprawdź na etykietach widocznych na zabawkach z hurtowni w mieście Gdynia zalecenia dotyczące wieku i wybierz prezenty odpowiednie dla wieku i dojrzałości dziecka. Trzymaj zabawki dla starszych dzieci z dala od młodszych dzieci. Jeśli Twoje dziecko dozna urazu zabawki, natychmiast skontaktuj się z lekarzem okulistą. Oczy są szczególnie podatne na urazy, dlatego koniecznie uważaj na ruchome i kłujące elementy kupując zabawki hurtownia Gdynia. Poważne obrażenia oka mogą mieć skutki na całe życie. Powszechnie zgłaszane obrażenia zabawek obejmują otarcia rogówki i przekrwienie oka. Cięższy uraz może prowadzić do odwarstwienia siatkówki, pęknięcia gałki ocznej. a nawet ślepoty. Jeśli Twoje dziecko dozna urazu przez zabawki hurtownia Gdynia, natychmiast skontaktuj się z lekarzem okulistą. Dobra wiadomość jest taka, że ​​większości urazów oczu można łatwo zapobiec, postępując zgodnie z kilkoma kluczowymi wskazówkami bezpieczeństwa. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.